• Свеж
Сојузничките Месинг CL-2-16 Каролина Колекција 16 Инчен Две Нивоа Стаклена Полица, Мат Бела

Сојузничките Месинг CL-2-16 Каролина Колекција 16 Инчен Две Нивоа Стаклена Полица, Мат Бела

Buyers rating:
DEN 5040.00

Од стока

Направена од најдобрите солидна месинг материјали.Сокриени шраф за монтирање хардвер инсталира лесно.Простор за заштеда на енергија дизајн го прави ефикасно користење на вашиот простор.Традиционалниот дизајн со класичен дизајн елементи.Стакло димензија 16-во x 5-во.Предвидено со ограничено траење.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне