• Свеж
Магнетни Автомобил Телефон Планината Носителот - [6 Силни Магнети] Cell Phone Држач за Автомобил [ 360° на Ротација ] Универзал Паркирање на Автомобил Телефон Планината Ко?

Магнетни Автомобил Телефон Планината Носителот - [6 Силни Магнети] Cell Phone Држач за Автомобил [ 360° на

Buyers rating:
DEN 407.76

Од стока

2021 НАДГРАДИ МОЌНИ : Вграден-во 6 N52 супер високо-придвижуван магнети, овој автомобил телефон планината ќе цврсто држете го вашиот мобилен телефон во место без разлика дали се вози на трнлив пат или кочница одеднаш.А вие само може да се земе вашиот паметен телефон со една рака во рок од секундата.Твоите најдобри возење асистент.МАГНЕТНИ АВТОМОБИЛ ТЕЛЕФОН НОСИТЕЛОТ : Задоволување на вашите повеќе локација инсталација треба особено кога сте во uber возачи скратено работно време.На 3 M лепило подлога е лесно да се отстрани и ќе не остави какви било траги на вашиот автомобил. ( ЗАБЕЛЕШКА : 3 M лепило подлога е еднократна употреба и не може да се вклопат за некои нерамна dashboards.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви проблеми со компатибилноста.). 360° ПРИЛАГОДЛИВИ СТЕПЕН : Овој универзален автомобил телефон носителот доаѓа со 360 прилагодливи степен заеднички.Лесно да се прилагоди на позицијата на телефонот, така што можете да добиете совршен поглед.Отворете ги вашите очи и без забрани во поглед за да се обезбеди безбедно возење.Дури и без телефонот, овој автомобил планината може да се спојуваат во внатрешноста на вашиот автомобил совршено.УНИВЕРЗАЛНА КОМПАТИБИЛНОСТ : магнетното телефон автомобил планината одговара на сите 4-7 инчен i Phone и Android паметни телефони, како на i Phone 12 11 Про Max XR XS Max X 8 7 6 Плус Samsung Галакси S20 S10 S9 S8 Плус S7 Работ Белешка 20 10 Google Пиксели 3а 3 Sony LG Nexus Nokia итн, мали таблети и GPS уреди како Garmin Nuvi 42/44/52/54/55/56/57/58.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне