• Свеж
Fmystery Види Полнач за Fitbit-Полнење 5 USB Полнач за Fitbit-Полнење 5 Безжични Магнетни Адаптер База Smartwatch Додаток Полнење Кабел (со Ресетирање - Копче) (Б, 100cm)

Fmystery Види Полнач за Fitbit-Полнење 5 USB Полнач за Fitbit-Полнење 5 Безжични Магнетни Адаптер База Smartwatch

Buyers rating:
DEN 174.00

Од стока

Голема Компатибилност : за Fitbit-Полнење 5 адаптер е компатибилен со itbit-Полнење 5 и Fitbit Luxe (со исклучок За Fitbit Полнење 5 фитнес тракер).Брзи и стабилни перформанси : Овој полнач може да ви обезбеди со ефикасна и стабилна полнење искуство.Магнетни Полнење : за Полнење 5 часовници, магнетни полнење може да го полните вашиот уред побрзо.Overvoltage и прекуструјна заштита : Нашите држачи за менгеме sync кабел за податоци за да може да се обезбеди брз и стабилен полнење брзина.Сите тие се користи overvoltage и прекуструјна заштита за да се заштити за Полнење 5 види од оштетување за време на процесот на полнење.Лесно да се носат : полначот може да обезбеди полнење можности за Fitbit Полнење 5 паметни часовници во канцеларија, дома или на пат.Направи полнење на вашиот паметен види повеќе погодно.Полначот има ресетирате функцијата копчето.Спецификација : Материјал : TPE (кабел)Кабел должина : околу 50 cm/21 инчи, околу 100 cm/39.37 инчи;време на Полнење : 60 minutes Input : 5 V/1000-1500m Ah Output : 5 V/1000m Ah Chip заштита напон/тековни : 6 V/200m AFunction : Charginginclude : 1 X полнење кабел.

Карактеристиките

Material:
TPE (cable)
Cable length:
about 50 cm/21 inches, about 100 cm/39.37 inches;
Charging time:
60 minutes
Input:
5V/1000-1500mAh
Output:
5V/1000mAh
Chip protection voltage/current:
6V/200mA
Function:
Charging
include:
1X charging cable :

Вака можеби ќе ви се допадне