• Свеж
DAMONDY за Tracfone ПРВ 4X 5G Флип Случај,Пеперутка Врежана Цвеќиња СТП Кожа Магнетни прекривачот Стојат Карта Сопствениците Рака на Рака Паричникот Чанта Случај за Алкател

DAMONDY за Tracfone ПРВ 4X 5G Флип Случај,Пеперутка Врежана Цвеќиња СТП Кожа Магнетни прекривачот Стојат Карта

Buyers rating:
DEN 359.76

Од стока

Дизајниран за вашето драгоцено Алкател ПРВ 4 X 5 G T601 DL САМО.НЕ одговара за други уреди.Направени од премиум СТП кожен паричник маска за да ги зачувате вашите пари или картички и мека TPU внатрешна обвивка го држите вашиот мобилен телефон.Изграден со картичка слотови и пари во џеб, па можете да ги носите вашите ID, кредитни и дебитни картички, и пари, без да се земе вашиот паричник со вас.Високо квалитетен материјал чанта целосно го заштитува вашиот телефон од гребење и намалувањето и прашина, ќе ви овозможи на лесен пристап до сите копчиња, камера, звучници и приклучок.Совршена комбинација на паричникот и мобилен телефон случај.Целосна покрие најдобри заштита со лесна инсталација.Најдобриот подарок за вашите пријатели.За Нас : DAMONDY е бренд за производство на целосна линија на 3 C делови и додатоци, во Нашата Продавница имаат супериорен тим кој ќе нудат ефикасни и премиум услуга за сите. 100% Сосема Нов и со Висок Квалитет на Компатибилен со Алкател ПРВ 4 X 5 G T601 DL Направени со висок квалитет СТП кожа Пакетот вклучува : 1 X Врежана Пеперутка и Цвеќиња кожа Случај.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне