• Свеж
AW11 Smart Watch Безжична Повик Види Целосна Допир Фитнес Smart Часовник

AW11 Smart Watch Безжична Повик Види Целосна Допир Фитнес Smart Часовник

Buyers rating:
DEN 321.60

Од стока

Набљудувачите не се calibed истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква од реалниот објект. smart вежба : high-definition безжична повик, долго - траен живот, лесни се носат, информации за потсетување, здравствен менаџмент, smart вежба. Добар квалитет : со висока прецизност ЦПУ средување на процесот, inrial убавина, лесни цинк легура средината рамка светлина и силна.Опис : IP67 професионални водоотпорен, , се исполнат различни животот водоотпорен потреби, може да се носи за миење на раце, raining и интензивно вежбање.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

Tinwoo Smart Watch Бендови,22mm,TPU(Brown)
  • Свеж
Се проценува:

Tinwoo Smart Watch Бендови,22mm,TPU(Brown)

【Се прилагодува на вашиот види】TPU бендови ширина 22mm,погоден за T20,T20 W,T21 Tinwoo часовници,тоа има шест бои,а

DEN 311.76