• Свеж
Wizdar Божиќ Налепници за Деца, Возрасни, Божиќ, денот на Благодарноста Одмор Налепници се Тркалаат, Симпатична Среќен Божиќ Ѕид Налепница, Божиќ Подарок Украси со 12 Н?

Wizdar Божиќ Налепници за Деца, Возрасни, Божиќ, денот на Благодарноста Одмор Налепници се Тркалаат, Симпатична

Buyers rating:
DEN 287.76

Од стока

????【Количество & Големина】:Секоја тек на налепници содржи 500 налепници со 11 различни карактер или карактер дизајни.Големината на секој круг е налепница 1 инчи (2.5 cm). 500 симпатична налепници може да им помогнат на децата да се интегрираат во атмосферата на Божиќ одмор. ⛄【ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛОТ】:Овие налепници направен од висок квалитет обложена хартија со отстранлив лепило,што е лесно да се залепи.Тоа може да биде цврсто да се вметнат на прозорецот, ѕид, Божиќ картичка коверти, подарок boxs и други Божиќ предмети и лесно да се откине. ????【Повеќе Избори】 : Ние сме тука за да ви овозможи со 7 различни големина и стил се поставува за да изберете од, вклучувајќи ги повеќето од класичен Божиќ елементи, како на пример, Среќен Божиќ, Дедо Мраз, елка, ирваси, снегулки, чорапи, подарок кутии и други елементи, кои се слатки украси за Божиќни празник украси. ❄【Прекрасен Дизајн Налепници】 : исто така, Можете да ги користите за да ги красат честитки за Божиќ картички!Оваа налепница тек е многу погодна за декорација на вашиот книги, кутии, подарок пакување, тетратки, облека, плик фоки, дневници, книги или други објекти што сакате да DIY, со што светла и весела чувство. ????【100% ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНТИРА】:Секој уникатен Божиќ налепница во пакет е внимателно селектирани,Ние целосно стоиме зад нашите производи со најдобар задоволство и 100% пари гаранција за враќање.Кликнете "Додај во Кошничката" сега за да добиете забава започна ризик-бесплатно!. ✔Секој ролни со 500 налепници. ✔ 2 стилови за да изберете, разновидноста е неверојатно!. ✔Направени со висок квалитет на хартија и лепило. ✔ Многу лесно да се држи на површината на објектот и се држи многу цврсто. ✔Исклучителна Божиќ подароци за децата. ✔Поддржани од страна на не-кавга, 100% money-back.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне