• Свеж
LTGEM Тешко Патување за Носење за Кодак Насмевка Инстант Дигитален Печатач & Lifeprint 2x3 Преносни Фото и Видео Печатач

LTGEM Тешко Патување за Носење за Кодак Насмевка Инстант Дигитален Печатач & Lifeprint 2x3 Преносни Фото и

Buyers rating:
DEN 302.16

Од стока

СОВРШЕНО се ВКЛОПУВААТ : Ние сме специјално дизајниран случај да се вклопи во вашиот Печатач.НАДВОРЕШНИТЕ ДИМЕНЗИИ : 5.6" L – 4.3" W – 2.2" Х 100% СИГУРНА : Тешко квалитет ЕВА материјал е Полу-водоотпорен, Shockproof и Трајни производи за заштита на вашиот Печатач од влијанија и нота.ЛЕСЕН и МАЛА ГОЛЕМИНА : случајот е погодно да се стави во торба и да преземат било каде, соодветна големина заштитни случај и одговараат на печатач.УДОБЕН ДИЗАЈН : Стабилен монтажни рака на рака за преносливост, Внатрешниот патент џеб дизајн совршено за додатоци, Мазна, но силни 360 степени патент за лесно Отворање и Затворање. ⚠Печатач не може да се вклопи во случај совршено. ⚠Многу мало и не се добро направени. ⚠Дршката искинале во кратко време. ⚠Патент е заглавен во секое време и лесно да се скрши. ⚠Неприфатливо чуден мирис. ✔Трајни Надворешноста и Мека Внатрешни работи. ✔Цврстата Рака на Рака прави транспорт лесно. ✔Мазна, но Силни Патент овозможува подобро користење на искуство.Внатрешната Мрежа џеб дизајн совршено за кабел и додатоци.Мазна, но силни 360 степени патент за лесно Отворање и Затворање.Држење појас направи го USB Кабелот, и Држачи за фиксно во случајот.Случајот има силен Рачка која овозможува лесно преносливост на движење. ⚠Печатач не може да се вклопи во случај совршено⚠Многу мало и не се добро направени⚠дршката искинале во кратко време⚠Патент е заглавен во секое време и лесно да се пробие⚠Неприфатливо чуден мирис. ✔Трајни Надворешноста и Мека Внатрешни работи✔Цврстата Рака на Рака прави транспорт лесно✔Мазна, но Силни Патент овозможува подобро користење на искуство.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне