• Свеж
Wella Постојан Koleston Совршен МЕ+ Природни 60ml - 55/0

Wella Постојан Koleston Совршен МЕ+ Природни 60ml - 55/0

Buyers rating:
DEN 265.20

Од стока

Wella Постојан Koleston Совршен Ме+ е прва и единствена професионална коса боја бренд на функција пробив технологии, Чиста Рамнотежа Технологија и МЕ+, и докажани да ја испорача жив богата боја, со помалку штета боја по боење, додека МЕ+ го намалува ризикот од развој на нова алергија на коса боја.Koleston Совршен МЕ+ е постојан бои кои работи совршено кога се користи со Wella нови Welloxen програмери 1.9%, 4%, 6%, 9% и 12%.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

L'Oreal Извонредност HiColor Црвено 1.2 оз
  • Свеж
Се проценува:

L'Oreal Извонредност HiColor Црвено 1.2 оз

За темна коса 30 минута обработка на време.Без предосветлување е потребно.Моменти од L'orea извонредност е

DEN 136.32