• Свеж
Мојата Сопруга е Психички ТОПЛА Смешно Decal Винил Налепница|Автомобили Камиони, Комбиња Ѕидови Лаптоп| Бела |x 5.5 3.0 во|DUC1681

Мојата Сопруга е Психички ТОПЛА Смешно Decal Винил Налепница|Автомобили Камиони, Комбиња Ѕидови Лаптоп| Бела

Buyers rating:
DEN 190.80

Од стока

Ова е со висок квалитет винил умре сече трансфер decal единствена боја БЕЗ боја на позадината, ДАЛЕКУ подобро од браник налепница.Винил е направен да трае и до 6 години* од надвор на вашиот возило, и може да се применат за да се повеќето чисти мазни површини; прозорци, огледала, лап-топ компјутери, мобилни уреди, возила тело, внатрешни ѕидови, и многу повеќе.Ние се обезбеди примена инструкции да им помогне на, заедно со информации за нашата ПОМОШ и најчесто поставувани ПРАШАЊА страници кои вклучуваат детално чистење и примена инструкции за различни видови на површини.Јасно или проѕирен трансфер лента се користи толку процесот на апликација е многу полесно.Произведени од страна Duckits ДОО.Направени и Испраќаат во сад.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

Налепница Decal Easy Rider Мотоцикл 5 X 2
  • Свеж
Се проценува:

Налепница Decal Easy Rider Мотоцикл 5 X 2

Налепница големина е 5 Х 2 Инчи Сива Боја За 75%.Винил на прилично добар квалитет, само лепило, водоотпорен

DEN 39.36