• Свеж
Солиден и Лесни Gomadic Handlebar Планината наменета за AT&T се Искористи - Поместена Водоотпорна Патент Пакет за Велосипед или Моторцикл Handlebars

Солиден и Лесни Gomadic Handlebar Планината наменета за AT&T се Искористи - Поместена Водоотпорна Патент Пакет

Buyers rating:
DEN 636.24

Од стока

Силните, прилагодливи, анти-вибрации менгеме се направени од издржлив материјал и сигурно се вклопува и велосипед или моторцикл handlebar со 1,5 инчен дијаметар или помалку.Сигурен, транспарентен, допир низ екранот стража задржува на функционалноста на вашиот AT&T се Искористи во било кој временски услови.Четири, тешки-должност, шок-абсорбента пена внесува заштитете го вашиот AT&T се Искористат од случајно оштетување, обезбедувајќи стабилна прикажување на средина на патот со вашиот велосипед или моторцикл.Изработени од лесни материјали кои тежат помалку од 4 унци, на Gomadic Бренд handlebar планината нема да додадете прекумерна дополнителна тежина на вашиот велосипед авантура.Брзо ослободување механизам овозможува лесно да се одвои заштитни случај од планината, што ќе ви овозможи да се земе вашата AT&T да се Искористат со вас, без да ги изложиме на елементи.Дали сте triathlete обука за Iron Man, уживајте во планински велосипедизам off road, или се вози вашиот мотор секогаш кога можете, сега можете да се земе вашата AT&T да се Искористат на авантура со вас.Нашите Gomadic Бренд Времето Отпорни се Справи со Бар Планината е изграден за најтешките услови.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне