• Свеж
Дома се Најде Игра Ѕид Decals се Јаде Спие Игра Цитат Ѕид Налепници Гејмерите Светот за Нето Бар Соби Спалната соба Отстранлив Деца и Момчиња Соби Декорација 33.7 инчи x 2

Дома се Најде Игра Ѕид Decals се Јаде Спие Игра Цитат Ѕид Налепници Гејмерите Светот за Нето Бар Соби Спалната

Buyers rating:
DEN 928.80

Од стока

Изберете една мазна површина, и исчистете ја со крпа;2.Убав избор за игра љубовници!Најдобар Подарок за Деца - Гејмер Ѕид Decals.Со почеток во еден агол и полека кора од далеку поддршка хартија со тркалање акција;5.Може да се отстрани без оштетување на ѕидовите.Лесно да се Примени : 1.Покрај тоа, тоа е убав подарок за вашите семејства и пријатели.Материјал : животната средина винил, последните 5+ години.На јаде спие игра ѕид налепница може да се примени за да спални соби, дневни соби, играње соби, студија простории, училници, децата децата соби и внатрешни декорации.Ѕидот decal, креативен начин да ги красат вашата соба и да ги изразат вашиот стил, ќе го разубават вашиот дом и да заличи вашиот живот веднаш.БЕЛЕШКИ : Направи тоа станот пред да креваме.Сликата е за повикување само.Дома се Најде Гејмер Светот - Јадете Спиење Игра Ѕид Налепници - Цитати Ѕид Оркестарот Гејмер Постери за Тинејџерски Boys This игра ѕид obtisk умре сече - една исклучителна налепница со добар квалитет и силна вискозност, трае 5-7 години.Се држи на мазната површина, полека и нежно кора исклучување на преносот филм од еден агол;6.Заврши референтна големина : 33.Стави на трансфер филм на хартија со шема, притиснете филмот цврсто;3.Ние сме посветени на обезбедување на најдобри Услуги на Клиентите.Ако имате воздух babbles, користете кредитна картичка, за да се притисне на нив и надвор.Се ЈАДЕ!СПИЕЊЕ!ИГРА!Ох, тоа е убав ден.Можете да ја исечете трансфер филм во парчиња за подобро лепење;4.Некои Совети : -Стави тешко и авионски работи на decal да се направи рамна пред примена;-Свежо обоен ѕид треба 4 недели да биде сува доволно пред лепење;-слики се материјал цел, спецификација е во големината на податоци и има мало отстапување;-може да се држи во она што го очекува со својата креативност.Пакетот Вклучува : 1 x Највисок квалитет на винил; 1 x Трансфер лента; 1 x упатството.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне