• Свеж
AMLESO Smart Интелигентен Автоматски Прозорец Чистење Робот Правосмукалка Роботски за Миење Далечински Управувач - НИ - Црна

AMLESO Smart Интелигентен Автоматски Прозорец Чистење Робот Правосмукалка Роботски за Миење Далечински Управувач

Buyers rating:
DEN 4079.76

Од стока

Интелигентен систем за поддршка : Тоа може да трае 20 минути работа кога на власт е отсечен, се обезбеди дека производот не падне.Microcomputer Диск Систем : далечински управувач, автоматски се вози на телото да ги вршат задачите како што се бришење, чистењето рамки, и навигација патеки.Широко се користи за дома windows, автомобил windows, особено погодно за висок пораст windows чистење.Вакуум адсорпција систем : Brushless мотор 19000rpm 2.8 kpa вшмукување, тесни адсорпција, трајна сигурност.Интелигентни индукција систем : длабоко чистење на стакло и плочки под инструкција на интелигентни индукција систем, лесно се мијат, силна detergency карактеристики.Опис : - Microcomputer Диск Систем : далечински управувач, автоматски се вози на телото да ги вршат задачите како што се бришење, чистењето рамки, и навигација патеки. - Вакуум адсорпција систем : Brushless мотор 19000rpm 2.8 kpa вшмукување, тесни адсорпција, трајна сигурност. - Интелигентни индукција систем : длабоко чистење на стакло и плочки под инструкција на интелигентни индукција систем, лесно се мијат, силна detergency карактеристики. - Интелигентен систем за поддршка : Тоа може да трае 20 минути работа кога на власт е отсечен, се обезбеди дека производот не падне. - Широк користи за дома windows, автомобил windows, особено погодно за висок пораст windows чистење.Спецификација : - Материјал : Пластика - Големина На : 29.5x14.8x9.5cm/11.6x5.8x3.74inch - Напон : 100-240 V, 50 hz/6 Hz - Адаптер Излез : 24 V/3.75 V Батерија : 4x Li-Po 3.7 V - Батеријата Работи : 20mins - Чистење на ветер : 4mins/m *2 - Max Чистење Област : 6*5(Hx W)Пакетот Вклучува : 1 Парче Прозорец Почиста Робот-US1 Парче ЕУ Задолжен Adapter1 Парче Безбедно Rope1 Парче Controller1 Парче Спреј Bottle10 Парчиња Mop4 Парчиња Чистење Rings Note : ве Молиме овозможи 1~3 cm грешка поради прирачник за мерење, ви благодариме.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне