• Свеж
Домаќинство Батерии Батерија 2S2P 4.4 Ах 18650 Литиум-Јонска Батерија 7.4 V 4400 Mah Батерија со ПХБ Жици

Домаќинство Батерии Батерија 2S2P 4.4 Ах 18650 Литиум-Јонска Батерија 7.4 V 4400 Mah Батерија со ПХБ Жици

Buyers rating:
DEN 1096.80

Од стока

ниска само-отпуштање.без мемориска ефект.Животен циклус> 500 пати.анти-преоптоварување, краток спој производство.прилагодена големина и облик.Број на модел : батерија 18650 2s2p 4400mah battery Size : 38 * 38 * 68mm Type : Li-Ion Weight : 220g Rated капацитет : 4400m Ah Voltage : 7.4 v.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

Батерија Li-ion Батерија за V7S, X500 X580
  • Свеж
Се проценува:

Батерија Li-ion Батерија за V7S, X500 X580

Избави од Калифорнија складиште во рок од 2 работни дена.Компатибилен Батеријата Модел : Ecovacs V7 S, X500 X580 Ко

DEN 1039.20