• Свеж
Wallpaper мурали 157.5x110inch Повеќе Големината самолепливи Mural Фото Mural Деца Детска Соба Декорација Позадина Ѕид Хартија Момче Девојка Спална Соба - 2XL Зелени Свежи Растениј

Wallpaper мурали 157.5x110inch Повеќе Големината самолепливи Mural Фото Mural Деца Детска Соба Декорација Позадина

Buyers rating:
DEN 7941.12

Од стока

5 x 110inch), Со цел да се олесни вашата инсталација, позадина ќе биде поделена на неколку делови, со што ќе не влијае врз крајниот ефект на mural по комбинација.Бидејќи mural користат самолепливи материјали.Поради екранот, вистинската боја може да биде малку поинаков од производот слика.Може да се инсталира и користи лесно и радосно.Самолепливи не-плетени ткаенини.Секој сет на мурали е поделена на неколку делови, што на крајот ќе биде во комбинација во заврши mural, без да влијаат на крајниот ефект.Производот доаѓа со самолепливи, кој е многу удобен да го инсталирате и користите. 【За услуга】 : Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте не директно, нашиот тим активно ќе ви помогне да ги реши сите проблеми.Со цел да се олесни транспортот, на тапет се сече во неколку делови, но ова не влијае на интегритетот на производот.Ние, исто така, поддршка на сопствени mural производи, можете исто така комуницираат со нас онлајн ако е потребно.Без алатки, лепак или квалификувани работници се потребни.Пред примена позадина, ве молиме бидете сигурни дека ѕидот е чиста и рамна без жива вода.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне