• Свеж
Чипка Пред Перики Човечка Коса Вода Бран Т-Дел Чипка Пред Перика Бразилецот Човечка Коса, Перики Влажни и Брановидна 4X1 Чипка Затворање Перики За Црни Жени 150% Густи?

Чипка Пред Перики Човечка Коса Вода Бран Т-Дел Чипка Пред Перика Бразилецот Човечка Коса, Перики Влажни и Брановидна

Buyers rating:
DEN 3503.76

Од стока

A : Секоја перика ќе метежот повеќе од вашата права коса, бидејќи вашиот скалп произведува природни масла кои го задржи вашето косата од сушење, тоа е зошто перики се случи да минимум пролевање и заплитане, особено кадрава перики, што е нормално.Точно на Должината,Точно да Густина.Не го Изложувајте на Сонце или со Сува Коса Посува. Метежот И Пролевање Малку?. Она што е бојата на косата?.A : Сите наши перики користењето прилагодливи ремени за перика капа и во просек се вклопуваат 22 - 22.Човечката Коса, Перики е Природно Црна Боја, Може да Биде Обоена, Исправи, Завиткан, И Restyled на Вашиот го Сакате.Detangle Коса Нежно со Раце Пред Миењето. 【Т Дел Чипка Пред Перика Квалитет】100% необработени Бразилецот Богородица Човечка Коса Чипка Пред Перики.Не кајгана или боја случајно, тоа е најдобро да се биде под водство на коса стилист. 100% необработени Бразилецот Богородица човековите hairor Црни Жени.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

КОПНЕЖ ЗА ДОЛГО SS30/28 Од: Raquel Велч
  • Свеж
Се проценува:

КОПНЕЖ ЗА ДОЛГО SS30/28 Од: Raquel Велч

Туристи кои бараат луксуз Monofilament Топ основата е машинанаправи, и косата на целата врвот на перика е стр�

DEN 9792.00