• Свеж
Професионални MicroSDXC 512GB Работи за Canon EOS Бунтовнички T7iCard Обичај Потврдена од страна на SanFlash и Кингстон. (80MB/s)

Професионални MicroSDXC 512GB Работи за Canon EOS Бунтовнички T7iCard Обичај Потврдена од страна на SanFlash

Buyers rating:
DEN 3359.76

Од стока

Кингстон е најголема ДОВЕРБА картичка производителот за Canon во индустријата!.Можете да се увери тоа е сигурно, лесно и доверлив работната точка за разлика од сите други, на Работи за вашиот уред.Се постигне ПОДОЛГ ВЕК на БАТЕРИЈАТА користење на овој функционер ултра компактна големина со уверение ниска потрошувачка на енергија. *КУПИ СЕГА - ОБИЧАЈ КАРТИЧКА РЕЗЕРВИ СЕ ОГРАНИЧЕНИ!!.СИГУРЕН и ЕДНОСТАВЕН го користите, бидејќи ова е дизајниран Работи за Дела за вашите Canon EOS Бунтовнички T7i!.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне