• Свеж
Мебел Нозе 4Pcs/Set Нерѓосувачки Челик Прилагодливи Троседот Нога Кабинет Нога Кревет Нога за Кујнски Мебел Дома Нозе Хардвер (Големина : 6CM)

Мебел Нозе 4Pcs/Set Нерѓосувачки Челик Прилагодливи Троседот Нога Кабинет Нога Кревет Нога за Кујнски Мебел

Buyers rating:
DEN 960.00

Од стока

Едноставни за инсталација.Пред-drilled дупки во монтажа плоча се овозможи лесен и брз за инсталација.Цевката табела нозе се долготрајни, издржливи во употреба.Убав и корисен мебел нозете, може да се прошири на животот на мебел.Тој има едноставен дизајн, но многу практично во употреба, ви дава добра користење на искуство.Табела нозе се идеални за јадење маси, клупи и конзолни маси.Целото тело, не само што го прави тоа да изгледа повеќе елегантен и едноставен, но, исто така, подобро натпревари други мебел во собата, совршено се покаже вашата убавина мебел.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне