• Свеж
Бебе Девојки Headbands Коса Додатоци за Девојки Модна Бебе Девојки Faux Бисер Еластичен Mohair Headband Коса Бенд Фото Реквизити Коса Headwear Девојки Headbands за Деца - Светло Камила

Бебе Девојки Headbands Коса Додатоци за Девојки Модна Бебе Девојки Faux Бисер Еластичен Mohair Headband Коса

Buyers rating:
DEN 28.56

Од стока

[Еластична бебе headband]—мека и удобна, без да остават траги на детето е глава, вие дефинитивно ќе го најдете совршениот headband за секое парче на облека. [Совршен коса додатоци за новороденче фотографии]—Новородените Божиќ подароци, погоден за сите прилики, за да ви помогне да се создаде убава и шармантна бебе. [Уникатен Дизајн]—Еластична и мека доволно, така што тие нема да се лизга надвор вашиот babys главата и не го означува отсуство на вашиот малку новороденчињата главата. [headbands се совршен подарок]—Најдобар избор за роденден, забава, фото пука или со секојдневно носење. [Високо-Квалитетни Материјали]—.Спецификации : Направени со висок квалитет mohair, мека и нежна на бебешка кожа, погоден дури и за повеќето деликатна и чувствителна бебиња.Еластична и мека доволно, така што тие нема да се лизга надвор вашето бебе главата и не го означува отсуство на вашиот малку новороденче главата.Најдобар избор за роденден, забава, фото пука или со секојдневно носење.Тип : Бебе Headband Material : Mohair Suitable Возраст : 0-9 MFeatures : Еластичен, Faux Бисер Декорирани, Косата Додаток, Фото Props Length : 52cm/20.47" (Прибл.)Белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Бебе Headband.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

Евгенија Ким Жените Lula Headband
  • Свеж
Се проценува:

Евгенија Ким Жените Lula Headband

100% Волна.Увезени.Суво Чистење Само.Буци поврзана ткаенина, Извртени пред дизајн.Круна : 4.25 во / 10.5 см.Нај

DEN 2760.00
'47 Жените Бивол Записи Meeko Headband
  • Свеж
Се проценува:

'47 Жените Бивол Записи Meeko Headband

Материјал : 100% Акрил.Се водат одговара.Мерки за прибл 9".Една големина одговара на повеќето.Извезена граф

DEN 1226.40