• Свеж
Магнетни Мобилен Телефон Носителот Автомобил Планината Станот на Носителот на Универзал се Држи на Рамен Магнетни Автомобил Монтажа за Автомобил Табла Ѕид Шоферш

Магнетни Мобилен Телефон Носителот Автомобил Планината Станот на Носителот на Универзал се Држи на Рамен Магнетни

Buyers rating:
DEN 349.68

Од стока

Убаво adhesiveness : само-лепило дизајн на телефонот автомобил планината има силна adhesiveness, тие може цврсто да се вметнат од паѓање и не телефонот ќе падне дури и на нерамни патишта.Внимателен подароци : овие телефон планината носители можат да се применат како подароци за да ги споделите со семејството или пријателите, различни бои се создаде повеќе избори, можете да уживате во повеќе одговара, и да се направи вашето семејство или пријатели се чувствуваат исто погодност.Сигурен за користење : ова лепило автомобил телефон носител е дизајниран со магнетни, тенок и лесен, мал и лесен, која има силна adhesiveness, може лесно да се инсталира на паметен телефон или уред за навигација за да магнетно заградата.Силен магнет за силна и безбедна држете се осигура дека вашиот паметен телефон нема да падне.Користете го за да безбедно и задржете го вашиот телефон или копчињата во вашиот автомобил, кујна, канцеларија, спална соба или било рамни површини како ѕид.Спецификации : Димензии : како што е прикажано на сликата Количина : 1 парчиња Боја : црна Пакет вклучува : 1 x Мобилен телефон за во автомобил месеци Забелешка : Прирачник за мерење, ве молиме овозможи мало грешки на големината.Практичен дизајн : секој магнетни телефон автомобил планината е погоден во големина и тенка во дебелина, која ќе не влијае на користењето на мобилен телефон, и убаво магнетизам може да биде добро привлече на вашиот мобилен телефон.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне