• Свеж
9 Инчен Видео Врата Телефон Спогодба Систем Врата со Камера и Монитор Екранот IR Ноќ Визија за Вила Апартман Home Security (1Monitor1Doorbell)

9 Инчен Видео Врата Телефон Спогодба Систем Врата со Камера и Монитор Екранот IR Ноќ Визија за Вила Апартман

Buyers rating:
DEN 3095.76

Од стока

Тоа е одличен систем за домашна спогодба и сигурност! * Го поддржува Рацете слободни Dual-начин Спогодба, Затворен Мониторингот, Затворен Притоа, Исклучување на Режимот,промена прстен (вкупно 25 песна прстен може да се избере ).Затворен Следи : * 9 инчен LCD екран во боја ви дава поглед, сребрена боја го прави да изгледа повеќе модата.Вие не мора да се работи до вратата, но може да далечинско отклучување од внатрешна единица директно.Надворешна врата камера има 4 IR LED и IR сензор ,тоа ќе светлината автоматски се вклучува и ви овозможува да се види јасно кој е тропа на вратата дури и во текот на ноќта. *Резолуција : 800x480(ГРБ)* Тоа е 4-wire систем, инсталација е многу лесно, и од надворешна единица и внатрешен единица имаат plug-and-play конектор.Водоотпорен и Прашина-доказ.Потоа можете да притиснете на одговор копче на мониторот да се зборува со луѓе надвор, го отклучите кодот и притиснете го копчето за одговор копчето повторно за да се стави крај на конверзија. *Вграден led светла подобрување на ноќен приказ,и се јасно видливи во текот на ноќта.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне