• Свеж
Бебе Пелена Торба, Персоналните Породилно Nappy Ранец, Tote Патна Торба Пурпурна Дрвја Шема

Бебе Пелена Торба, Персоналните Породилно Nappy Ранец, Tote Патна Торба Пурпурна Дрвја Шема

Buyers rating:
DEN 1007.76

Од стока

Тежина : Само 1.МУЛТИ-ФУНКЦИЈА : Преносни Отворено Патување Дизајн-Можете Да се Префрлите На Бебето Пелена Торба Во Ранец Или Tote Чанта Слободно, Со Својот Удобен Рамо Ремени И Врвот се Справи со Дизајн.Нашата Мулти-Функционални Пелена Торба Ранец Може да им Помогне на Новите Татко & Мајка ми Родителството го олесни Животот И да ги Задоволи.6 lb, лесен, удобен за извршување кога сте надвор со вашето бебе. 1 x Главниот Пространа Оддел За Облека, Млеко, Пелена Итн.Ако Не Се Чувствува Заморен, Тоа Исто Така Може Да Висат На Шетач.8 W x 14 H Инчи / 27 x 19.Со Помош На Армирано-Отклонување На Рамо, Рака И да се Справи, На Мама Торба Има Подолг Живот.Одличен подарок за нова мама и тато' родителски живот. 2 x Странични Џебови За Брише, Чадор, Шише, Итн. 4 x Мали Складирање Прегради во Внатрешноста, Мулти-Џеб Дизајн Чувајте ги Вашите Сите Работи Организирани, Оптимизација На Внатрешниот Простор.8 x е 36,5 СМ, се доволно големи за да се носат некои потребни работи, да ги задржи сите работи организирани.Ако Ви се Допаѓа, да Не го Пропуштите. Големина : 10. Голем капацитет и мулти-џебови дизајн чувајте ги вашите essentials во ултра-организиран начин.8 W x 14 H Инчи, Само 1. Издржливи Ткаенини : Направен од премиум twill ткаенина, абразија-отпорни, дамка-отпорни, и солза-отпорни. Мултифункционален пелена торба, Преносни туристички ранец, кое се користи како торба или tote чанта слободно.Идеален За Многу Прилики Како Референци, Патува, Логорување И Други Активности На Отворено.Одличен Подарок За Мама Тато Да Се Направи Родителски Живот Полесно.Нашите Пелена Бебе Кеса, Помага Да Го Направите Вашиот Родителски Живот Полесно.ИЗДРЖЛИВ МАТЕРИЈАЛ : Ова Пелена Торба Е Направен Од Премиум Twill Ткаенина Која Е Отпорна На Триење, Дамка, И Солза. Погодна за многу прилики како патување, на шопинг, кампување, и други активности на отворено.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне