• Свеж
visesunny Складирање Кошница Петел Апстрактен Стил Расадник Забавува Кошница Облека Играчка Складирање Организатор Бин Кутија Расклопна Перење Торба за Дете Соба,Playro

visesunny Складирање Кошница Петел Апстрактен Стил Расадник Забавува Кошница Облека Играчка Складирање Организатор

Buyers rating:
DEN 599.76

Од стока

Користете ги со целосен мир на умот околу бебиња, деца и домашни миленици.Тие се расклопна, кои може да се здипли до кога не е во употреба или кога ќе патуваат. ☑️ ЗАБЕЛЕШКА – ве Молиме имајте во предвид дека нашата кошеви поклопени за превозот поради неговата голема големина која може да резултира во некои набори. ☑️ ДЕКОРАТИВНИ МУЛТИ-ЦЕЛ ПЛАТНО КОШЕВИ – Тие се стилски, практична алтернатива на другите здодевни складирање решенија.Квалитетот на изработка обезбедува не постојат остри или тешко рабовите на нула подови или stub прсти. ☑️ БЕЗБЕДНИ ЗА БЕБИЊА, ДЕЦА И домашни МИЛЕНИЦИ – Нашиот тим, кантите се не-токсични премиум памук јажиња, така тие се безбедни за употреба насекаде во вашиот дом.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне