• Свеж
Abimy Едноставна Преносни Шупливи Обновливи Пластични Бања Складирање Организатор Кошница за Домашна Храна, Закуски Играчки Toiletries

Abimy Едноставна Преносни Шупливи Обновливи Пластични Бања Складирање Организатор Кошница за Домашна Храна,

Buyers rating:
DEN 1968.00

Од стока

Пластични кошници, трајни, здрав, не е лесно да се биде прекината.Мулти-функција кантите одговара практично насекаде и нуди многу простор во вашата кујна, провизии, лоби, бања, спална соба, или во плакарот.Кошеви, кои се изградени со пластична тело и шупливи дизајн, погодно да се знае јасно што е внатре, голема вентилација работите да бидат свежи и суви.Направени од премиум PP материјали, безбедно и издржливи, Големината е како што е прикажано на сликата.Чување на малите објекти, како што туш гел, козметика, паста за заби, шампон, облека, итн. 1.Пластични кошници, трајни, здрав, не е лесно да се биде прекината.2.Мулти-функција кантите одговара практично насекаде и нуди многу простор во вашата кујна, провизии, лоби, бања, спална соба, или во плакарот. 3.Кошеви, кои се изградени со пластична тело и шупливи дизајн, погодно да се знае јасно што е внатре, голема вентилација работите да бидат свежи и суви.4.Направени од премиум PP материјали, безбедно и издржливи, Големината е како што е прикажано на сликата.5.Чување на малите објекти, како што туш гел, козметика, паста за заби, шампон, облека, итн.Забелешка : Реалните бои може да се разликува од оној на сликата се должи на компјутер поставувања.Ве молиме овозможи мали отстапувања поради прирачник за мерење.Опис?1.Име На Производ : Преносни Бања Basket2.Боја : зелена, сива, розова, white3.Материјал : pp4.Големина на : Големи : 31.5*17.8*15.6 cm/Мали : 24.8*16.5*15.2 cm Include : 1*Организаторот.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне