• Свеж
QLTYPRI Случај за Samsung Галакси S20, Гроздобер СТП Кожен Паричник Случај Картичка Слот за Потпирачот Магнетни Затворање Shockproof Флип Folio Случај Покритие за Samsung Галакси S20 - ?

QLTYPRI Случај за Samsung Галакси S20, Гроздобер СТП Кожен Паричник Случај Картичка Слот за Потпирачот Магнетни

Buyers rating:
DEN 335.76

Од стока

КОМПАТИБИЛЕН МОДЕЛ - Специјално дизајниран за Samsung Галакси S20. Ве молиме изберете вистинската големина на вашиот телефон пред да ја купите, слики се само за референца.ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ Направен од премиум кожа & трајни TPU внатрешна браник, обезбедува удобно допир чувство и задоволство да се погледне.Засилен крои го прави многу издржливи и заштитни. 360 степени ЗАШТИТА - ги Опфаќа сите страни и агли на вашиот телефон, го заштитува вашиот телефон од прашина, гребнатини, испакнатини и дневната штета.Со силна скриени магнетни адсорпција случајот е затворен securety, кој го штити екранот совршено.ПРАКТИЧЕН ДИЗАЈН - Со 2 држачот за картички и 1 парични џеб можете да носат вашата ИДЕНТИФИКАЦИЈА, кредитни картички, возачот лиценца & пари лесно.Стојат функција континуирано за видео разговор и да гледа филм.ПРЕЦИЗНИ CUT-OUT - за Лесен пристап до сите пристаништа, контроли и копчиња, без отстранување на случај.Едноставен за инсталација и отстранување.Дизајн - Со едноставна боја дизајнирање изгледа ретро и жетви, кои, исто така, го прави вашиот телефон класичен и стилски. - Прецизни отсечени, подобро да ја заштитите вашиот телефон од прашина, гребнатини, удари и други дневен надомест на штета. - На кожа случај со 2 картичка слотови и 1 парични џеб е погодно за вас да се стави на вашата картичка или во готово во. - Ова трајни случај со скриени магнетни затворање дизајн обезбедува сигурна заштита на вашиот мобилен телефон, кој гарантира дека вашиот телефон нема да се откажат од случајот.Материјал - во Овој случај е направен од премиум СТП кожа & трајни TPU внатрешна обвивка, да обезбеди целосна заштита на каросерија, ефикасно да се заштити вашиот мобилен телефон од гребење, штета, прашина и нечистотија.Едноставен за инсталација и отстранување.Пакетот Вклучува - 1 x Phone case A убав подарок за мажи, жени, пријатели и себе!.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне