• Свеж
RR-RUOSHUI Нерѓосувачки Челични Јажиња Кабел Клип Стегач за Местење на Јаже Wire Кабел Шатор Јаже Clotheslines Виси Јаже Дома Хардвер Челичното Јаже Клипови 10 Парчиња (М2)

RR-RUOSHUI Нерѓосувачки Челични Јажиња Кабел Клип Стегач за Местење на Јаже Wire Кабел Шатор Јаже Clotheslines

Buyers rating:
DEN 351.84

Од стока

1.Материјал : Направен на 304 нерѓосувачки челик материјал, силни и издржливи, не е лесно да ' рѓа. 2.Големина : 0.61"*0.67"(М2), 0.71"*0.79"(M3), 0.79"*0.87"(М4). 3.На два слоеви на челик жица јажиња се сместени во U-завртки, стегната во место, и да сте поврзани цврсто.Анти-пропадна третман се применува на изрез на челичното јаже кабел стегач за зголемување на триење помеѓу производот и на кабел.Темата е уредни и длабоко, и затегнување ефект е добро, која може ефикасно да се спречи пропаѓање или кабел за испаѓање. 4.На U-облик на дизајнот се поврзува две должини на челичното јаже заедно, или да се формира јамка на челичното јаже. 5.Широк Апликации : Совршен за местење на јаже, жица, привремено парапет системи, обезбедување на товари, бесење на банери, знамиња и знаци и во основа ништо што вклучува кабли.Спецификација : Материјал : Направен од 304 од не ' рѓосувачки челик, силни и издржливи.Големина : 0.61"*0.67"(М2), 0.71"*0.79"(M3), 0.79"*0.87"(М4).Боја : Сребро.Пакет Содржина : 10 парчиња челичното јаже клипови.Прашува : 1. Производ прирачник за мерење ќе има грешка на 1-3мм. 2. Може да постојат некои разлики помеѓу сликата и вистинската боја.Ве молиме да се разбере!.

Карактеристиките

Material:
Made of 304 stainless steel, strong and durable.
Size:
0.61*0.67(M2), 0.71*0.79(M3), 0.79*0.87(M4).
Color:
Silver.
Package Content:
10 pieces wire rope clips. :

Вака можеби ќе ви се допадне