• Свеж
[2 Pack] DABAOZA Компатибилен за Apple Види Серија 7 Случај со Екран Заштитник 41mm , Жени, Девојки Bling Дијамант Кристал Браник Целосно Покривање Заштитно Лице за iWatch Серија 7 (41mm

[2 Pack] DABAOZA Компатибилен за Apple Види Серија 7 Случај со Екран Заштитник 41mm , Жени, Девојки Bling Дијамант

Buyers rating:
DEN 215.76

Од стока

【САМО КОМПАТИБИЛНОСТ 41 MM】ЗАБЕЛЕШКА:ве Молиме проверете ја вашата види модел пред да нарачате за избегнување на погрешна големина. 41 MM за Apple Види Серија 7 41mm.45 MM за Apple Види Серија 7 45mm.- Пакетот Вклучува : 2 X Високи Перформанси Bling Случај со Екран Заштитник. 【ЛУКСУЗНИ & ДОМОТ】 Непобедлива сјај и bling на овој компатибилен apple види случај 41mm направи вашиот зглоб повеќе атрактивни под светлината.Совршено одговара со сите видови на фустани. 【ЦЕЛОСНА ЗАШТИТА】 случајот со екран заштитник може да ги заштити сите околу рамка и екранот на apple види 41mm од гребнатини, да се загрози, испакнатини и случајно капки.Лесно да се инсталира и да се отстрани без да се земе исклучување кога полните се види. 【ЧУВСТВИТЕЛНИ на ДОПИР ИСКУСТВО】Овој случај со висока дефиниција екран заштитник има 99.99% екран на допир за точноста и 99.99% high-definition јасност,не ќе може да имаат било лош контакт искуство. 【DABAOZA УСЛУГА】Било проблем за објект што сте го добиле од DABAOZA Продавница ве молиме да се чувствуваат слободни да не КОНТАКТИРАТЕ преку е-маил.Ние ќе се залагаме за решавање на секој проблем во рок од 24 часа.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне