• Свеж
200pcs Мешани Метална Боја 11size 16-50мм Око Главата Pin Игли Монистра Материјали за Изработка на Накит Додатоци Earring Наоди DIY

200pcs Мешани Метална Боја 11size 16-50мм Око Главата Pin Игли Монистра Материјали за Изработка на Накит Додатоци

Buyers rating:
DEN 398.16

Од стока

Количина : / 200 парче/пакет.Тип : директор игли за изработка на накит.Објектот Дијаметар : 0.07 cm.Материјал : Метал.Објектот Должина : 5cm.Големина : / 15mm,16 mm,18 мм, 20mm,22 мм,24 мм,26 мм,28 mm, 30мм,32 mm, 35mm,38 mm, 40mm,42 mm, 45mm,48 mm, 50mm,55 mm, 60mm, 70mm Quantity : / 200 парче/pack Item Тежина : 40g Jewelry Наоди Тип : Иглички & Needles Item Висина : 5cm Product Карактеристики : 9 глава pins Item Ширина : 0.07 cm Item Должина : 5cm Item Тип : Накит Findings Material : Metal Item Дијаметар : 0.07 cm Colors : злато/сребрена/родиум/бакар/bronze Size : 16/18/20/22/26/28/30/35/40/45/50 MMType : директор игли за накит making Metals Тип : Железо.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне