• Свеж
Накит сад Накит Кутија, 3-Слој Стп Кожа Накит Складирање Кутија Со Огледало И Заклучување, Фиока Тип, што се Користи За Чување на Прстени, Белегзии, Обетки, Ѓердани, С?

Накит сад Накит Кутија, 3-Слој Стп Кожа Накит Складирање Кутија Со Огледало И Заклучување, Фиока Тип, што се

Buyers rating:
DEN 3429.12

Од стока

Ако не знаете како да се спакувам вашиот накит за време на патувањето ,сега ќе можат да изберат преносни Накит Организатор да го реши вашиот проблем, никогаш нема Проблеми со наоѓање на вашиот накит во секое утро.Висок квалитет:Направени од средна густина дрво fiberboard (МДФ), се опфатени со висок квалитет на синтетички кожа, наредени со висок квалитет на сомот, мека на допир, обезбедување на добра заштита за вашиот накит.Голем капацитет дизајн:Вкупната големина : 17.5 14.5 x x 13.5 cm, Постојат 3 нивоа, 2 повлекување од фиоките, 2 обетки, 1 прстен се тркалаат, и на 8 кеси од различни големини.Идеален за чување на ѓердани, обетки, белегзии, прстени, обетки, коса клипови, cufflinks, брошеви и други накит.Уникатен модел дизајн : кутија е дизајниран со заклучување и деликатна мали копче.Користете го копчето за да се сврти на десно, заклучување ќе биде заклучена, а потоа се сврти кон лево за да ја отворите.Покрај тоа, мала огледало е поставена на врвот за лесна употреба.Погоден за различни накит : постојат фиоки, отстранлив партиции, отвори, дупки, куки и џебови-сè што треба да се одржи вашата разни накит!Што друго? 1 огледало за да ви миеше во убавина.Згодна и на резолуцијата.Висок квалитет:Направени од средна густина дрво fiberboard (МДФ), се опфатени со висок квалитет на синтетички кожа, наредени со висок квалитет на сомот, мека на допир, обезбедување на добра заштита за вашиот накит.Голем капацитет дизајн:Вкупната големина : 17.5 14.5 x x 13.5 cm, Постојат 3 нивоа, 2 повлекување од фиоките, 2 обетки, 1 прстен се тркалаат, и на 8 кеси од различни големини.И тоа е лесно да се чисти.Вие само треба да ги прикаже случај организаторот со крпа.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне