• Свеж
Симпатична Дневник Канцелариски Налепница Фото Албум Оркестарот Прирачник Идол Картичка Оркестарот DIY Scrapbooking Прекрасна Животни Налепници Декоративни Налепници(?

Симпатична Дневник Канцелариски Налепница Фото Албум Оркестарот Прирачник Идол Картичка Оркестарот DIY Scrapbooking

Buyers rating:
DEN 44.88

Од стока

Големина : 88*105mm.Материјал : ПВЦ.Боја : како на сликата.Количина : 45 PCS /пакет.Пакет се Вклучени : 45 PCS x Налепници.Големина : 88*105mm Quantity : 45 PCS /pack Material : PVCPackage се Вклучени : 45 PCS x Stickers Color : како picture Note : Фото боја може да биде малку различен од вистинскиот производ поради боја приказ на различни монитори.Мери со рака,можеби околу 1~2cm разлика.Ви благодариме за вашето разбирање.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне