• Свеж
SPNEC Smart Јазик Гласовен Преведувач Уред со 3.1 Инчен екран на допир 51 Јазици Поддршка Фото Превод SIM Картичка, WiFi hotspot место

SPNEC Smart Јазик Гласовен Преведувач Уред со 3.1 Инчен екран на допир 51 Јазици Поддршка Фото Превод SIM Картичка,

Buyers rating:
DEN 13966.80

Од стока

Real-Time Преводи : Само Притиснете го копчето за соодветниот јазик и да зборуваат, преведувачот ќе го признае она што ти рече и превод на друг јазик, прецизно и брзо.Јазичните бариери, нема да влијае на комуникација.Smart екран осетлив на допир : 3.1 инчен екран на допир со исчистите екранот и брз одговор.Писмен превод се покажа на екранот додека гласот е излез.Десктоп позадина може да се подеси според вашите желби.Мрежна Конекција и Офлајн Преводи : Нема потреба да се инсталира било која апликација.Поддржува SIM картичката(4 G), Wi Fi и "жешко" место конекција, 51 јазици(120 Акценти во Вкупниот) за опција.Поддршка intertranslation на Кинески, англиски, Јапонски и корејски во офлајн режим.Multifuctional Алатка : smart превод уред има многу практична функција, како да ја видите земјата време и временските услови, конвертирате девизниот курс и calculator (калкулатор) функција.Широка Примена : Широко се користат во патуваат и шопинг во странство, учење на странски јазик, студирање во странство, преговарање во бизнис и повеќе, најдобриот подарок за вашите пријатели, децата, семејството, или кои имаат потреба од тоа.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

TimberTech Композитни DeckCleaner - 1 Галон
  • Свеж
Се проценува:

TimberTech Композитни DeckCleaner - 1 Галон

Разноврсна работи и за чистење на целата палубата или за место третман на тврдоглави spills и дамки.Концен

DEN 1488.00