• Свеж
3dRose Janna Salak Дизајни Кучиња - Poodle Куче Тато - Телефонот Ѕвони (phr_350819_1)

3dRose Janna Salak Дизајни Кучиња - Poodle Куче Тато - Телефонот Ѕвони (phr_350819_1)

Buyers rating:
DEN 239.76

Од стока

Мулти-функционални : Телефонот Ѕвони Контрола ви овозможува да држете го вашиот уред цврсто додека зборуваме или смси.Помага да го заштитите вашиот телефон од фрејмови.Ротирачки стојат ви нуди можност да се качи на вашиот уред вертикално или хоризонтално на било каква рамна површина за лесна за гледање.Стенд нуди 360° на ротирачки способност и 180° нервира агол, за удобен зафат и гледање.Совршен за гледање филмови, видео записи, играње игри и слушање музика.Овој стилски Телефон да Ѕвони карактеристики голем отворање кој е погоден за мажите и жените.Направени од издржлив лесни премиум цинк легура.Поради својот универзален дизајн, овој телефон да ѕвони може да се користи на повеќе начини и на повеќе уреди.Тоа е совршен за употреба како стојат или носител.Универзална компатибилност, совршено се вклопуваат со повеќето паметни телефони, таблети и случаи, итн.Poodle Куче Тато Телефон да Ѕвони е елегантен начин за да додадете личен допир на вашиот телефон или телефон случај.Овој телефон да ѕвони им овозможува на двете флексибилност и погодност, нудејќи хоризонтална и вертикална ротации.Карактеристики 360° ротирачки & 180° нервира за удобен зафат и совршен агол на гледање.Универзална компатибилност, совршено се вклопуваат со повеќето паметни телефони, i Pad, и телефонскиот случаи.Големиот отвор е погодна за мажите и жените.Со својата rotatable потпирачот, еден е во можност да уживаат во филмови, емисии, спортови и сл.Лесно прикачување на прстен на вашиот уред или на случај со користење на здрав изградена-во лепило.Направени од издржлив премиум цинк легура.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне