• Свеж
SGZYJ Мултифункционален Живеат Звучна Картичка Поставите Волумен Прилагодливи Аудио Миксер Звучна Картичка за Стриминг во Живо Звук со Микрофон

SGZYJ Мултифункционален Живеат Звучна Картичка Поставите Волумен Прилагодливи Аудио Миксер Звучна Картичка

Buyers rating:
DEN 2364.00

Од стока

За DSP интелигентни намалување на шумот, аудио сигнал е повеќе од јасна и стабилна.Приклучување -и-игра, еден допир звук промена, различни звучни промени може да биде вклучен во волја.Доаѓа со 14 специјални ефекти, позадина придружба вовед.Еден клик затајување намалување на шумот, висок сигнал-за-noise ratio, бучава сузбивање.Звукот картичката доаѓа со USB интерфејс, можете да го ажурирате обичај ефекти.Тип : Канал Ленти 1% 1 KHz Feature : За DSP интелигентни намалување на шумот, аудио сигнал е повеќе од јасна и стабилна.Приклучување-и-игра, еден допир звук промена, различни звучни промени може да биде вклучен во волја.Доаѓа со 14 специјални ефекти, позадина придружба вовед.Еден клик затајување намалување на шумот, висок сигнал-за-noise ratio, бучава сузбивање.Звукот картичката доаѓа со USB интерфејс, можете да го ажурирате обичај ефекти.Следење во реално време и пролагодете го ритам.Универзален мобилен телефон и компјутер, за Bluetooth 5.0 безжична конекција, сигналот е постабилна.Пакетот Вклучува : 1*Аудио Mixer Note : Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики.Ви благодариме!Ве молиме овозможи 1-2cm мерење на отстапување се должи на рачно мерење.компоненти и исклучително нерамен изградба осигурате долг живот.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

Земјата со Облаците MOVA Свет 4.5
  • Свеж
Се проценува:

Земјата со Облаците MOVA Свет 4.5

На Земјата со Облаците MOVA Свет го прави за да ги смири опис на Земјата како што се гледа од вселената.Гра�

DEN 662.40