• Свеж
NUOBESTY 100Pcs Пластични Прстен Кутија Поправка Бебе Играчка Бучава Создателот Вметнете Squeaker Замена за Пет Играчка Животинско Кукла Кукла Додатоци ( 38MM )

NUOBESTY 100Pcs Пластични Прстен Кутија Поправка Бебе Играчка Бучава Создателот Вметнете Squeaker Замена за

Buyers rating:
DEN 1401.60

Од стока

играчка бучава создателот, Овие бебе штракаат играчки содржат мали пластични пелети да ги направи произведе звук.бебе играчки squeakers, Можете да поставите овие бели noisemakers внатрешноста на полнети кадифен играчки да се направи тоа да звучи.домашно милениче играчки squeakers, мал, така што може да се вклопи во вашите деца рака совршено, така што вашите деца може да се сфати нив со леснотија.бучава создателот замена, мал, така што може да се вклопи во вашите деца рака совршено, така што вашите деца може да се сфати нив со леснотија.куче играчка squeaker, Направени од квалитетни пластични материјали, тркалезна форма дизајн, преносни, лесни и издржливи.Опис Пластични Прстен Кутија Поправка Бебе Играчка Бучава Создателот Вметнете Squeaker за Пет Играчка Животинско Кукла Кукла Додатоци Функција - Боја : Бела- ( 15 MM ) : 1. 50 X1. 50 X0. 80см- ( 20 MM ) : 2. 00 X2. 00 X0. 90cm- ( 32-МИЛИМЕТРИ ) : 3. 20 X3. 20 X1. 00cm- ( 38 MM ) : 3. 80 X3. 80 X1. 20cm - Материјал : Пластични Пакет, Вклучувајќи 100 x Бел Прстен Кутии.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне