• Свеж
Brantley Закачалка Rack во Дабови & Сенди Сива Заврши

Brantley Закачалка Rack во Дабови & Сенди Сива Заврши

Buyers rating:
DEN 417.60

Од стока

Главната Боја : Сива.Главен Материјал : Метал.Производ Димензии : Собрани Должина (во.)59.00 Собрани Ширина (во.)20.00 Собрани Висина (во.)66.00. Тежина (кг) : 60.00. Пакет Големина : Должина (во.)68.00 Ширина (во.)34.00 Висина (во.)5.00. Brantley Закачалка Rack во Дабови & Сенди Сива Заврши.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне