• Свеж
xianyang Обоени Глазура Трофеј Злато Награда Трофеј Корпоративни Commendation Ѕвезда Трофеј Сувенири Креативни Кристал Слободни Гравирање Трофеј (Боја : Сина, Големина : 327.5

xianyang Обоени Глазура Трофеј Злато Награда Трофеј Корпоративни Commendation Ѕвезда Трофеј Сувенири Креативни

Buyers rating:
DEN 3656.64

Од стока

▲【Кориснички Услуги】 : Нашата трофеи може да се дизајнира и да се typeset бесплатно, специјални кутии, стакло чаши, по мера.Тоа е најдобриот подарок за да се поттикне децата.▲【Совршен Подарок】 : Овој трофеј е погодна за Денот на Мајката, Божиќ, Денот на Вљубените, housewarming подароци, погоден за училишните натпревари, партии, спортски ги исполнува или било какви други активности.5 cm (13*3 инчи)♥Функција : се Користи за награди, тим достигнувања, компанијата годишни средби. Ние обично брод на стоките во рок од 1-3 дена, а времето за испорака е 7-15 работни дена. ▲【Високо квалитетен материјал】 : На трофејот е направен од високо-квалитет на висок квалитет на обоени глазура + црна кристал материјал, што го прави издржливи и трајни. ▲【Елаборат дизајн】 : Нашата трофеј е погодна за рака држи, пристојно и дарежлив, ригорозни изработка, високо детали барања, исклучителна производство, ексклузивно пакување, таписерии и сигурна, стабилна база, дебела и стабилна.Јасно внатре и outside.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне