• Свеж
Патување Еластична Clothesline Кампување Облека Линии Прилагодливи Облека Јаже со Клипови Отворено Правец-Доказ Clothesline Затворен Облека Линии за Кампување, Планинарење,

Патување Еластична Clothesline Кампување Облека Линии Прилагодливи Облека Јаже со Клипови Отворено Правец-Доказ

Buyers rating:
DEN 263.76

Од стока

МОЖЕТЕ ДА ДОБИЕТЕ 1 еластична мозок, две куки,12clothespins, 13 позиционирање копчиња.Премиум квалитет : Еластична латекс, интензивно се водат.На clothesline е опкружено со PP материјал, издржлив и не боли раката.ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА & НОСАТ : Два куки на отворено линија може да биде стабилен на дрво гранки или било кои два фиксни позиции.Тоа лесно може да се стави во вашиот багаж или ранец кога ќе се тркалаат до тоа.МУЛТИ-за УПОТРЕБА : Тоа е корисна одмор додаток кој треба да се спроведе, носи голема погодност за кампување, планинарење, патување, и семејниот живот.Лесен за употреба.ПО ПРОДАЖБАТА на тимовите : Ако примите нашите производи, имате било незадоволство, ве молиме слободно да контактирате со нас за прв пат.МОЖЕТЕ ДА ДОБИЕТЕ на : 1 еластична мозок, 2 куки,12clothespins, 13 позиционирање копчиња.премиум квалитет : Еластична латекс, силна водат.На clothesline е опкружено со PP материјал, кој е траен и не се повреди на рака.ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА НОСАТ : Два куки на отворено линија може да биде стабилен на дрво гранки или било 2 фиксни позиции.Кога ќе се тркалаат, таа лесно може да се стави во вашиот багаж или ранец.МУЛТИ-за УПОТРЕБА : Тоа е многу корисно за одмор додатоци кои треба да бидат извршени,носи голема погодност за кампување, планинарење, патување и семејниот живот.Лесен за употреба.Опис : Материјал : Clothesline : Седум-core најлон шатор јаже .Куки : Алуминиум легура .Црна Клипови : Тешко Пластика .Пакет : 1 x Патување Clothesline.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне