• Свеж
Cabilock 4Pcs Ѕид Виси Ткаени Кошница, со Рачка Декоративни Овошје Кошница Велигден Виси Кошница Дома Украс

Cabilock 4Pcs Ѕид Виси Ткаени Кошница, со Рачка Декоративни Овошје Кошница Велигден Виси Кошница Дома Украс

Buyers rating:
DEN 578.16

Од стока

не е лесно да се добие, валкани,, можете да ја бришам со влажно ткиво хартија.Тоа може да се сместат зеленчук, ѓумбир, лук, јајца, цвеќиња и други предмети во кујната.Изберете премиум материјали, невкусна и без штетни супстанции, да се допре до храната директно.Таписерии изработка обезбедува практичност и издржливост на овој складирање кошница.Изгледот е едноставна и свежо, романтични и прекрасна, дозволете да се чувствувате пастирски атмосфера.Опис си уште се во потрага по практично и трајно складирање кошница?Се уште се во потрага за цврсти и издржливи складирање алатка со повеќе функции?Ако, тогаш не гледам понатаму.Нашите ткаени складирање кошница може да ги задоволи вашите потреби.Тој има голем капацитет и може да ви помогне да се сместат многу работи.Вие не мора да го пропушти тоа.Карактеристики - Боја : Светло Виолетова, Зелена, Розова, Зелена - Материјал : Пластика.- Големина на : 14. 00 X10. 00 X7. 00cm.Пакет Includings 4 x Плетени Кошници.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне