• Свеж
Zollen Уво Warmers Headband Зима Muff за Мажи & Жени - 3 Пакети за Спорт Вежбање, Трчање, Велосипедизам, Пешачење, Скијање

Zollen Уво Warmers Headband Зима Muff за Мажи & Жени - 3 Пакети за Спорт Вежбање, Трчање, Велосипедизам, Пешачење,

Buyers rating:
DEN 239.76

Од стока

Материјал - Направен од висок квалитет на руно.Тоа е издржлив и анти-pilling и нема да изгубат својата еластичност.Држи главата и ушите топло во студена зима.Широк апликации - Добар за скијање, уметничко лизгање, качување на снег планините, трчање во ладно време или носење под шлем, кога велосипедизам.Интимни дизајн-на earmuffs се во форма на круг headband, и на крпа на earmuffs е поширок од челото, за да се заштити вашите уши во студена зима.Големина На уво muff има добра еластичност и може да се поместуваат.Тоа се вклопува во Главата обемот од 18.9 - 23 инчи.Тоа одговара на повеќето луѓе главата големина, како и на млади, возрасни жени и мажи.Пакетот вклучува 3 пакети уво muff во различни бои.Имате доволно слободно headbands да го вклучите секојдневниот и одговара на вашата дневна облека.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

MLB Бостон ред Сокс Главата Бенд
  • Свеж
Се проценува:

MLB Бостон ред Сокс Главата Бенд

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

DEN 119.76
Саламура Вратоврска Назад Headband
  • Свеж
Се проценува:

Саламура Вратоврска Назад Headband

Нерешено Назад, headbands и двата се модерни и практични.За athleisure изгледа, или атлетски изглед.Лесно да се пр

DEN 239.76