• Свеж
Lawei 4 Пакет корпата за Ѓубре Мрежа Круг Отвори Врвот Wastebasket - 2.5 Литри канти Канти за Отпад Кошеви за Office Home

Lawei 4 Пакет корпата за Ѓубре Мрежа Круг Отвори Врвот Wastebasket - 2.5 Литри канти Канти за Отпад Кошеви

Buyers rating:
DEN 719.76

Од стока

Вклучува 4 одделни wastebaskets со 9" дијаметар на врвот, 7.5" дијаметар база, и 10.6" висина.Направени од издржлив отпорен на гребење челик жица mesh, засилен со цврст метал база и цврсти ивица заедно дното и на врвот на rim.Големи, тркалезни отворање и на заострените форма бидете сигурни ѓубре оди во да, не околу тоа; жица mesh го задржува wastebasket добро вентилирани, спречување на израстоци на влага и мириси.Нежно разгореа, цилиндричен облик, со 10-четвртиот (2.5 литри) capacity—популарна големина за било која канцеларија или работа простор.Идеален за употреба во канцеларија, кујна, купатило, спална соба/dorm соба, итн., Ја секоја соба на својот дом со wastebasket, Облека нова канцеларија со отпад за отпадоци на секој биро; Посебна рециклирање од ѓубре со повеќе кошеви.Вклучува 4 одделни wastebaskets со 9" дијаметар на врвот, 7.5" дијаметар база, и 10.6" висина.Големи, тркалезни отворање и на заострените форма бидете сигурни ѓубре оди во да, не околу тоа; жица mesh го задржува wastebasket добро вентилирани, спречување на израстоци на влага и мириси.Направени од издржлив отпорен на гребење челик жица mesh, засилен со цврст метал база и цврсти ивица заедно дното и на врвот на rim.Нежно разгореа, цилиндричен облик, со 10-четвртиот (2.5 литри) capacity—популарна големина за било која канцеларија или работа простор.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне