• Свеж
NeoMcc Лифт Веб Slings WLL 1 Тон Стан Кревање Прашка 4 Пати Дигање Местење на Двата Краја Тока Боја Индустриски Кран Кревање Прашка Отвор за Лифт Slings Ремени (Боја : Виолетова,

NeoMcc Лифт Веб Slings WLL 1 Тон Стан Кревање Прашка 4 Пати Дигање Местење на Двата Краја Тока Боја Индустриски

Buyers rating:
DEN 2753.76

Од стока

Безбеден и сигурен : надворешниот слој на прашка е изработен од полиестер multilayer влакна структура, тешки и трајни,да се обезбеди подолг производ животен век.одлично се носат сопственост и добра флексибилност направи полесно и помалку штета да монтирам предмети. 1 тон работно оптоварување граница, полиестер тешки дуплекс прашка произведени од високо истрајност полиестер предиво.Издржливи и мала тежина се основните потреби за домаќинство кревање опрема, оваа ремени може да ги задоволи повеќето од потребите во вашиот живот.Со овој ремени можете да го подигнете вашиот мебел, ТВ, кревети, софа, фрижидер и така натаму лесно, не боли вашата рака, рака, назад, телото.Издржливи webbing и Здрав бода, флексибилност за комунални ситуација.Абразија отпорност, отпорност на корозија.Материјал : polyester Color : purple Length : 1m , 2m , 3m , 4m , 5m , 6m , 8m , 10m Load Капацитет : 1000kg Package Вклучува : 1 x кревање sling Note : 1.Бои може да се појави малку поинаков преку веб поради компјутер слика резолуција и monitor settings.2.Постои 1-3cm разлика според упатство за мерење.За нас : Ние сме посветени на обезбедување на одржлив и добар квалитет на стоката, со цел подобрување на со континуирано слушање на клиентите барања.Вие сте добредојдени да не контактирате ако имате било какви проблеми.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне