• Свеж
X-DREE 6PCS 60 5Ft 150cm Пластични Рамен Крпа Мерење Лента Мерка Владетел се Прилагоди на Двојна Двострано Метрички Шиење Алатка(6 UNIDS 60' '5 Ft 150 см Plástico Cinta Métrica Medida де Tela Plana Regla S

X-DREE 6PCS 60 5Ft 150cm Пластични Рамен Крпа Мерење Лента Мерка Владетел се Прилагоди на Двојна Двострано

Buyers rating:
DEN 235.92

Од стока

Скала : 1.5 М/ 60"/5 Ft; Тежина : 57g.Пакет Содржина : 6 x Лента Мерки; Име на Производ : Лента Мерка.Материјал : Пластика.Главната Боја : Бела(Боја на директорот : БЛАН-O. Ширина : 1.5 cm/0.6"(Ancho : 1.5 cm / 0.6' '. 6 PCS 60" 5 Ft 150cm Пластични Рамен Крпа Мерење Лента Мерка Владетел се Прилагоди на Двојна Двострано Метрички Шиење Tool Centimeters се, од една страна и инчи на задната.Мерка опсег е 0-1 носители.5 М. Овие мултифункционални, мерни ленти се направени од пластика со големи печатени броеви.Добро за шиење се прилагоди за да се измери големината на облека.Исто така може да се користи мерка вашиот големината на телото, да знаеш за напредокот ако сте на диета.Опис на Spanish6 UNIDS 60' '5 Ft 150 см Plástico Cinta Métrica Medida де Tela Plana Regla Sastre де Doble Џеб Herramienta де Costura Métrica Escala : 1.5 М / 60' '/ 5 Ft; Peso : 57 g Contenido del paquete : 6 x Cintas métricas; Nombre del producto : Cinta métrica Material : Plástico Color директорот : БЛАН-OAncho : 1.5 cm / 0.6' '.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне