• Свеж
МИНГ-BIN Мерење Алатка Додатоци Рака Dynamometer Зафат Моќ Сила Мерење Метар Фитнес Тренинг Gripper Рака Тренер Зафат Сила (Боја : Беж)

МИНГ-BIN Мерење Алатка Додатоци Рака Dynamometer Зафат Моќ Сила Мерење Метар Фитнес Тренинг Gripper Рака Тренер

Buyers rating:
DEN 1548.00

Од стока

Применливи Сцени : Ергономски дизајниран да се вклопуваат мали до големи рака големини.совршен за мажи, жени, постари лица и тинејџерите. 42mm дијаметар на круг, лице покажувачот на екранот, јасно скала, авто нула.Дизајн за спортисти и спортски ентузијасти кои сакаат да се зголеми нивната рака, зглобовите, forearem и прст сила за маратон, снимање, bodybuilding, голф, тенис, итн.Широк спектар на тензиите се направи рака exerciser популарен избор за оние со артритис, ревматоиден артритис, tendonitis, карпален тунел, тенис лактот и оние кои се опоравува од Скршен зглоб и тетива хирургија.Голема рака strengthener за музичари, вклучувајќи и тапанари, како и гитара, пијано и виолина играчи. 100% сосема нов и висок quality OOTDTY Карактеристики : Рака Зафат Strengthener само,други додатоци демо на сликата не е вклучена.Спецификација : Материјал : ABSPacking Големина : стан.18.5x8.5x3cm/7.28x3.35x1.18in Optional Боја : Сина, Gray Quantity : 1 Pc Note : ве Молиме овозможи 0-1cm грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!Пакет Содржина : 1 x Рака Зафат Strengthener.

Карактеристиките

Material:
ABS
Packing Size:
app.18.5x8.5x3cm/7.28x3.35x1.18in
Optional Color:
Blue, Gray
Quantity:
1 Pc
Please allow 0-1cm error due to manual measurement. pls make sure you do not mind before you bid. :
Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. Thank you! :
Package Contents:
1 x Hand Grip Strengthener :

Вака можеби ќе ви се допадне