• Свеж
AISHIY 4 Пакети Долго и 4 Пакети Краток Бамбус Фиока Dividers со Инсерти и Divider Клипови,Прилагодлив Фиока Организаторите

AISHIY 4 Пакети Долго и 4 Пакети Краток Бамбус Фиока Dividers со Инсерти и Divider Клипови,Прилагодлив Фиока

Buyers rating:
DEN 1103.52

Од стока

Нови Divider Клип Дизајн : Според потребите на корисниците, се додава отстранлив divider клипови за да ви помогне да ги организирате неуредна предмети.Можете да ги користите овие инсерти и клипови да се подели на фиока во повеќе простор за чување на предмети во различни категории.На removeable divider клип дизајн може слободно да ја прилагодите поделени простор според големината на објектот.Силиконски не се лизга дизајн, нека тоа може да биде цврсто buckled на партиција.Погоден за Длабоко Фиоки : поставените одбивни дизајн на divider клип прави divider многу стабилна кога поставени.Над divider може да бидат и вградени во него, не се лизга и анти-drop.Многу погодна за редење во длабока фиоки.Да се прошири и Повеќенаменски:долго фиока организаторите може да се прошири од 17 инчи до 22 инчи.На кратко може да се прошири од 13 инчи до 17 инчи.Погоден за повеќето фиоки во вашиот дом, кујна, спална соба, бања, плакар и канцеларија.Бамбус Divider Систем : сет содржи 8 Фиока Dividers со 12 Инсерти и 22 Divider Клипови.Вграден-во пролет дизајн може лесно прилагодување за да ги задоволат вашите променливите потреби.Постои не се лизга гумени подлога на крајот на секоја dividers да се заштити вашата фиока од гребнатини.Зелена Иницијатива : AISHIY фиока dividers се направени од 100% природни бамбус.Бамбус е брз обновливите ресурси,тоа е зелена и еколошки.AISHIY е во потрага напред за да се стане добар избор за вашиот зелена живот.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне