• Свеж
Нагоре, нагоре и Далеку Цитат Ѕид Налепница | Цитат Ѕид Налепници | детските спални соби, playrooms и Расадници

Нагоре, нагоре и Далеку Цитат Ѕид Налепница | Цитат Ѕид Налепници | детските спални соби, playrooms и Расадници

Buyers rating:
DEN 716.64

Од стока

Ве молиме имајте предвид дека овој дизајн е составен од неколку одделни налепници (да даде најдобри заврши ефект врз ѕид), но комплетен дизајн е обезбеден подготвени за употреба на пренос на хартија, па таа апликација е брза и едноставна.Дел од нашата понуда ѕид налепници колекција.Секој налепница може да биде брзо и лесно да се применат за да се ѕидови, врати, прозорци или било која друга мазна, рамна површина, со целосна примена насоките содржани.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне