• Свеж
4pcs T10 168 194 LED Светилки, Табличка, Внатрешни работи Мапата, Куполата, Багажникот, Вратата Светла + 2 парчиња PY20D H10 9140 9145 LED Светла за Магла Светилки, 6000K xenon Бела

4pcs T10 168 194 LED Светилки, Табличка, Внатрешни работи Мапата, Куполата, Багажникот, Вратата Светла + 2

Buyers rating:
DEN 712.32

Од стока

Пакетот вклучува : 4pcs T10 оптоварување W5 W/2825/175/194/168 LED светилки табличка, внатрешни работи мапата, куполата, багажникот вратата светла + 2 парчиња PY20 D база H10/9145/9140 LED светла за магла замена светилки, 6000 K xenon бела.База Тип : T10 Оптоварување.Директна замена за 158, 161, 168, 168 A, 168 NA, 175, 194, 194 NA, 2821, 2825, 2827, 147, 152, 159, 184, 280, 285, 447, 464, 555, 558, 585, 655, 656, 657, 906, 912, 921, 1250, 1251, 1252, 2450, 2652, 292, 2886 X, 3652, 558, 658, PC168, PC175, PC194, PC195, W5 W, W5 WB, W5 WLL, 124, 160, 161 B, 192, 193, 194 A, 194 B, 194 G, 194 NAK, 194 R, 195, 2825 L, PC160, PC161, PC168 B, PC194 G, PC195 NA , W10 W, итн.PY20 D база H10 9145 LED светла за магла светилки замена надградба на ОЕМ халоген, блескаво светла за магла со акции дел број# 9140, 9145, 9155, 9055, H10, 9045 итн.Вграден-во интелигентни smart IC возачот за подобри перформанси.Енергија-Заштеда, Ниска температура, Долготрајни. 12 Месеци Гаранција на производителот дефект.Најдобри САД-се наоѓа услуги на клиентите и животниот век на техничка поддршка.Ве молиме проверете fitment да се потврди својата точна апликации пред купување.Оваа листа карактеристики на Пакетот вклучува : 4pcs T10 оптоварување W5 W/2825/175/194/168 LED светилки табличка, внатрешни работи мапата, куполата, багажникот вратата светла + 2 парчиња PY20 D база H10/9145/9140 LED светла за магла замена светилки, 6000 K xenon бела.База Тип : T10 Оптоварување.Директна замена за 158, 161, 168, 168 A, 168 NA, 175, 194, 194 NA, 2821, 2825, 2827, 147, 152, 159, 184, 280, 285, 447, 464, 555, 558, 585, 655, 656, 657, 906, 912, 921, 1250, 1251, 1252, 2450, 2652, 292, 2886 X, 3652, 558, 658, PC168, PC175, PC194, PC195, W5 W, W5 WB, W5 WLL, 124, 160, 161 B, 192, 193, 194 A, 194 B, 194 G, 194 NAK, 194 R, 195, 2825 L, PC160, PC161, PC168 B, PC194 G, PC195 NA , W10 W, итн.PY20 D база H10 9145 LED светла за магла светилки замена надградба на ОЕМ халоген, блескаво светла за магла со акции дел број# 9140, 9145, 9155, 9055, H10, 9045 итн.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне