• Свеж
Количина:1 Накит Clasps Наоди Материјали Трговија На Големо Античките Мода Најголемиот Дел Бронзени Ретро Снабдување Z71126 Срцето Hummer Затворач

Количина:1 Накит Clasps Наоди Материјали Трговија На Големо Античките Мода Најголемиот Дел Бронзени Ретро Снабдување

Buyers rating:
DEN 1432.80

Од стока

Количина : 1 Накит Clasps Наоди Материјали Z71126 Срцето Hummer Затворач.Илјадници накит одлуки шарм на мојата продавница, ако ви се допаѓа оваа точка, додадете вашите омилени.Со цел да се дозволи купувачи може да се види јасно се земе фото повеќе поголеми, а ние имаме вистинската големина во нашите опис, благодарение на вас.Големина : 26mm*13mm , 1" * 1/2".Цени на 1 КОМПЈУТЕР.Количина : 1 Накит Clasps Наоди Материјали Z71126 Срцето Hummer Затворач.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне