• Свеж
2 парчиња Нови SLE Сиера Амблеми Замена за GMC 1500 2500 3500 Столб Кабината Покривот Страна Значка 88 89 90 91 (Црвена/Хром)

2 парчиња Нови SLE Сиера Амблеми Замена за GMC 1500 2500 3500 Столб Кабината Покривот Страна Значка 88 89 90

Buyers rating:
DEN 647.76

Од стока

★Висок квалитет на производот.Пакетот вклучува : 2 парчиња "SLE СИЕРА" амблеми. ★Боја : Како на првата слика. ★Големина : 2 7/8" x 1 3/8". ★Материјал : Изработени од АБС Materrial, 100% водоотпорни. ★Поддржани со 3 M Лента за лесно само се држиме за инсталација.Добро Лепило,со амблеми може да се држи на вашиот автомобил силно и последен за долго време. *100% водоотпорни, никогаш нема да избледи.*Ова е 3 D дебели значка не тенок decal, треба да се отстрани оригинални значка прв, а потоа се држи.*Дојде со силно лепило на грбот.Ве молиме да користите детергент или алкохол за да ги избрише на местото каде што треба да се држиме за тоа, и имајте чиста и сува.тоа ќе биде во ред, ве молиме да се држи во станот, не лак место.*Ве молиме контактирајте со нас веднаш, ако сте примиле оштетени или погрешно производ, ние ќе го прават нашите најдобри за решавање на овој проблем.Не ни даде лоша критика, без да ни се јавите.Ве молиме да ни даде шанса да се реши проблемот за вас.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне