• Свеж
Талент Шише Украсни Шишиња - 25oz/750ml Висина Талент Шанкер Пракса & Изведба Шише, Поставен на 10, Жолта XLP-3-Y

Талент Шише Украсни Шишиња - 25oz/750ml Висина Талент Шанкер Пракса & Изведба Шише, Поставен на 10, Жолта XLP-3-Y

Buyers rating:
DEN 863.76

Од стока

[Соодветен капацитет] Талент шише може да се одржи до 25oz/750ml на течност.Дозволете да се обидеме да се направи повеќе убави bartending техники во различни тежина. [ИЗДРЖЛИВ МАТЕРИЈАЛ] Талент шише тело е направен од shatterproof ПВЦ.Шишето е совршен за да се научат да работат талент потези што може да ги користите Можете да го користите да се изврши и практика било bartending техника. [СЕТ ОД 3] шише е одлична за учење талентирани потези, и можете да го користите да се направи повеќе вештини на работа.Се привлечат повеќе гости. [ДОДАТОЦИ] Доаѓа со 1 настроената, 3 Пластични Шишиња Pourers, 6 Нерѓосувачки Челик Шише Pourers, погодно за вашата употреба во бар. [Обезбедување на квалитетот] Ако имате било какви проблеми при користење на тоа, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ги реши сите ваши проблеми за вас.Се се уште се грижиш за кршење на повеќе алатки во текот bartending?. -Талент Шише е погодна за професионалци и аматери. -Кога имате овој сет, можете да вежбате повеќе вештини и да се направи вашите гости и пријатели имаат подлабоко впечаток.Шише настроената рамен дното на рачка има тркалезна дупка може да биде суспендирана, лесно за чување, Веројатно менаџирање, најниско напор рамен шише отварачки Сум некогаш се користи.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

Мароко Стакло Зачин Шише со Злато
  • Свеж
Се проценува:

Мароко Стакло Зачин Шише со Злато

Видете Сите Купување на Опции за да го Додадете во Кошничката.Извори Директно од Занаетчии Користење на

DEN 976.80