• Свеж
Caregiver Лишување Од Сон На Чувар На Профил Медицинска Сестра Nanny PopSockets Swappable PopGrip

Caregiver Лишување Од Сон На Чувар На Профил Медицинска Сестра Nanny PopSockets Swappable PopGrip

Buyers rating:
DEN 335.76

Од стока

Јас Сум Ноќна Лишени Јас Сум Caregiver.Caregiver Лишување од Сон, совршен Подарок за медицинска сестра, дадилка, вршител на должноста, или бејбиситерка.Кој ја сака својата работа и покажува како посветен на својата кариера.Pop Grip со swappable врвот; префрлате од вашиот Pop Top за уште еден дизајн или да го отстраните целосно за безжично полнење способности. (Не се компатибилни со Apple Mag Safe безжичен полнач или Mag Safe паричник.).Проширување застане за да се види на видео записите, да ги преземе група фотографии, Face Time, и Skype handsfree.Напредни лепило ви овозможува да се отстрани и да се смени неговата позиција на повеќето уреди и случаи.Answer : ___________________________ Note : не Ќе се држи до некои силикони, водоотпорен, или високо текстура случаи.Работи најдобро со мазна, тешко пластични предмети.Ќе се придржуваат до i Phone 11, но не и да i Phone 11 Про ниту i Phone 11 Pro Max без соодветен случај.Јас Сум Ноќна Лишени јас Сум Caregiver - Caregiver Лишување од Сон, совршен Подарок за медицинска сестра, дадилка, вршител на должноста, или бејбиситерка.Кој ја сака својата работа и покажува како посветен на својата кариера.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне