• Свеж
Senbos DIY Polka Точки Ѕид Decals 6 Листови 192 Компјутери Мулти-Големини Примарна Боја Кора & Стап Точки Ѕид Decals Винил Круг Налепници Одлична Декорација за Деца Playroom Училница С

Senbos DIY Polka Точки Ѕид Decals 6 Листови 192 Компјутери Мулти-Големини Примарна Боја Кора & Стап Точки Ѕид

Buyers rating:
DEN 1965.60

Од стока

⭐【Она што Ќе Добиете за】- Пакетот вклучува 6 листови 192 парчиња polka точки ѕид налепници со 6 светли бои, 5 различни големини, доволно количини за да ги красат и да се создаде една прекрасна соба. ⭐【DIY Точки Ѕид Decals】- Круг дизајн го прави овие точка ѕид налепници прекрасна, со широк опсег на боја и големина обезбеди лесен начин за да додадете убава декорација на вашиот дом; користење на вашата креативност да ги красат вашата соба, што го прави атрактивна и шармантна. ⭐【Безбедно и Отстранлив】- Овие точки круг ѕид decal налепници се направени на квалитетот на винил материјал, безбедно, водоотпорен и трајни производи за долготрајни, можете лесно да ги отстраните овие винил ѕид decal точки без да се грижиш за штета и остатоци. ⭐【Лесно да Лупам и се Држи】- Само кора исклучување на хартија, а потоа се држи винил ѕид decal точки на глатки и рамни површини, лесно да ги красат без употреба на алатки, додадете многу забава за деца, момчиња и девојки спална соба, дневна соба, playroom и училница. ⭐【Широка Примена】- Овие точки ѕид decals не само што можат да бидат применети на ѕидовите, но исто така и прозорци, врати, мебел, апарати, лаптопи, кабинети, и речиси било каков стан, мазни површини; Погоден за DIY деца соби, сала расадник и игра соба.Украсете го вашиот дом или канцеларија со точки ѕид decal!Сега ќе можат со купување на polka точки ѕид decal од Senbos.Можете лесно да го користите дома, во канцеларија или во училница.Decals се лесно да се постави и може да се отстрани тоа во секое време, без оштетување на вашиот ѕид, за разлика од традиционалните ѕид материјал, кој бара лепак, лента, или други лепила.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне